שלומי לוגסי

מתכנן פיננסי ופנסיוני

מתכנן פנסיוני ופיננסי בעל רישיון פנסיוני. עם מעל ל-10 שנות ניסיון בשוק ההון, בוגר תואר B.A בכלכלה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון. הסינרגיה בין הכשרתי כמנהל השקעות, והניסיון שלי בעולם הפיננסי באה לידי ביטוי בתכנון הוליסטי רחב של התיק הפנסיוני והנכסים הפיננסים של לקוחותיי לטווח הבינוני והארוך.
אני מאמין במתן מענה פרסונלי ומותאם לכל אחד ואחת, לכן מבחינתי ניהול פנסיוני ופיננסי מתחיל בהכרות מעמיקה ובהבנה של צרכיך היום יחד עם שאיפותיך לטווח הארוך, תוך התאמה ובניה של תוכניות ארוכות טווח וליווי מתמשך אישי ומקצועי.

מתקשרים אלי

שולחים לי וואטסאפ

כותבים לי

נכנסים לאזור האישי

מי אנחנו?

איילון נאמנים אחת הסוכנויות הוותיקות והגדולות בישראל, המתמחה בניהול הסדרים פנסיוניים ופיננסיים עבור מגוון רחב של חברות וארגונים בכל ענפי המשק. בתוך כך, מספקת הסוכנות שירותים מגוונים לעשרות אלפי לקוחות, תוך מתן דגש על שירות ממוקד בצרכי הלקוח.
עבור ההנהלה והעובדים באיילון נאמנים, הלקוחות נמצאים במרכז, והם הנכס העיקרי שלנו. אנו עושים כל שביכולתנו כדי לספק להם טיפול אופטימלי ושירות איכותי, זמין ונגיש.
אנחנו מאוד אוהבים דיגיטל ויש לנו אזור אישי מתקדם במיוחד. אבל אנחנו מאמינים שבמוצרים מורכבים כמו ביטוחים פנסיונים, ביטוחי חיים ובריאות וכן מוצרי חיסכון והשקעה יש רגעים שמענה דיגיטלי לבדו לא יידע לספק את כל הפתרונות, ונדרש אדם בצד השני, שיסביר, שירגיע במידת הצורך, ובעיקר, שיספק פתרונות.
לכן יצרנו מערך שירות המשלב בין פורטל ואזורים אישיים סופר נוחים ומתקדמים לשירות אנושי מיומן, שיהיה איתכם שם ברגעי האמת.. איילון נאמנים מחויבת ללקוחותיה לפסגת השרות ,למקצועיות ,אמינות ואיכות. צוות העובדים דוגל באחריות אישית ומחויבות הדדית להצלחת החברה ורווחיותה

השירותים שלנו

1

פנסיה

2

חסכונות והשקעות

3

שירותים פיננסיים

4

פתרונות לפרישה

5

פתרונות לבכירים

לתיאום פגישה