סאלי זיסמן
ייעוץ אישי ומשפחתי במצבים רפואיים מורכבים

אודותיי

נעים להכיר,
אני סאלי זיסמן, יועצת משפחתית המתמחה במצבי חולי ומשבר.

משפחה מתפקדת כמערכת, מחלה של אחד מבני המשפחה, משפיעה על כל האחרים ועל יחסי הגומלין ביניהם. מרגע שאדם מקבל אבחנה רפואית קשה, כל הקלפים נטרפים, שגרת החיים, המחשבות, הרגשות, הרצונות, תפיסת הזמן, הכל משתנה עבורו ועבור משפחתו ולא יהיה עוד כשהיה.
כל משפחה זקוקה לזמן, להכוונה, לשאלות, להתארגנות, כל משפחה זקוקה לדמות יציבה ומנוסה שתהיה קשובה לצרכיה, תתמוך בה ותסייע לה להחזיר לעצמה את האיזון העדין שאבד לה.
בשנים האחרונות ליוויתי אלפי חולים ומשפחות במסגרת תפקידי במכון האונקולוגי בשיבא תל השומר. עבדתי לצד צוותים רפואיים מגוונים והכרתי את המערכת הרפואית על מעלותיה וכן גם על משאביה המוגבלים, המופנים לבני המשפחה של האדם החולה.

המוטו שלי – המשפחה היא עוגן, היא ה-center, ממנה הכל מתחיל ואליה הכל תמיד חוזר, החשיבה הזו משכה אותי ללמוד ולהרחיב את הידע שלי בנושא, אני בוגרת תואר שני בלימודי משפחה (MA) וסקרנית מאוד לגבי דינאמיקות משפחתיות.

בשנת 2019 הקמתי עם שותפות את העמותה הישראלית לסרטן הלבלב בה אני פועלת בהתנדבות כיו"ר העמותה ודרכה מסייעת למשפחות רבות, באהבה ובתחושת שליחות אדירה!

בקליניקה שלי בבית דגן, אני מעניקה למשפחות מעטפת רגשית מכילה ומקצועית, לצד כלים יישומיים להתנהלות מודעת, להתמודדות מיטיבה עם ההשלכות המשפחתיות של אבחנה רפואית קשה.

אני מזמינה אותך גם ובעיקר בתקופה הסוערת הזו, להיעזר ולאפשר זמן ומקום לעיבוד משפחתי, כי המשפחה הזאת שלנו – היא כל מה שיש לנו.

איך אני יכולה לעזור לך?

מפגש חד פעמי בו תקבלו כלים פרקטיים להתארגנות משפחתית עם המצב החדש.

סדרת מפגשים של ליווי רגשי ומשפחתי, בהם תקבלו מענה לאתגרים המשפחתית שלכם:

* איך שומרים על משפחה מתפקדת

* מה מספרים על המחלה

* למי מספרים ואיך עושים את זה

* איך מטפלים בחולה כרוני מבלי להתמוטט פיסית ורגשית

* איך מצליחים לנהל שיחות קשות במשפחה ועוד

הכוונה וליווי משפחתי לקיום תהליכי פרידה וסוף חיים

* פחד מוות- מדברים עליו

* איך מעלים את הנושא במשפחה

* מה חשוב לשאול את החולה

* מה חשוב לי לדעת לקראת הסוף והאם אפשר לנהל את זה מבלי להתפרק