עופר אלמוג
משרד עורכי דין

חייגו אלינו

וואטסאפ

אימייל

waze

אודותינו

משרד עורכי הדין של עו"ד עופר אלמוג, נמנה עם משרדי הבוטיק המובילים בישראל ומתמחה בהיבטים השונים של המשפט הפלילי, בדגש על עבירות של צווארון לבן, עבירות של טוהר המידות כגון שוחד וכו'.. ועבירות סמים בהיקפים גדולים.

משרדו של עו"ד אלמוג מייצג חשודים, נאשמים וקורבנות עבירה. עו"ד אלמוג וצוות משרדו, מלווים את הלקוח לאורך כל ההליך הפלילי, החל משלב החקירה במשטרה וכלה בהליך השימוע לפני הגשת כתב אישום ובמשפט עצמו. אנו מתמחים בתחום המשפט הפלילי ויודעים לייעץ ולמצוא פתרונות בכל שלבי ההליך הפלילי, משלב החקירה והמעצר במשטרה ועד לניהול המשפט והשגת התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.

הלקוח במשרדו של עו"ד אלמוג מוותיקי הסניגורים הפליליים בארץ, מקבל הדרכה וליווי משפטי צמוד בחקירה במשטרה ואנו דואגים, כי זכויותיו יישמרו במלואן. המשרד פועל במלוא המסירות על מנת להביא לסגירת התיק ולמנוע הגשת כתב אישום נגד הלקוח וכן לדאוג לכך, כי לא יוותר רישום משטרתי מן החקירה. היה והוגש כתב אישום, פועל המשרד להגיע להסדר טיעון מקל.

הטיפול במשרדינו הוא אישי ונעשה על ידי עורך דין עופר אלמוג , בטיפולו ובאחריותו האישית, תוך מתן דגש לייצוג ברמה הגבוהה ביותר.

אנו מתמחים בכל ענפי המשפט הפלילי
ועוסקים בין היתר בתחומים הבאים:

עבירות סמים

ייצוג חשודים ונאשמים בעבירות סמים, כגון החזקת סמים סחר סמים וגידול סמים בהקפים גדולים.

עבירות כלכליות

למשרד נסיון רב בהענקת ייעוץ וייצוג משפטי לחשודים ונאשמים במגה תיקים בעבירות של צווארון לבן, עבירות שוחד, הלבנת הון, עבירות מס, מרמה והפרת אמונים וכיו"ב

עבירות של הטרדה מינית

משפט פלילי צבאי

ייצוג חיילים, בסדיר ומילואים, במסגרת הליכים פליליים ומשמעתיים בבתי הדין הצבאיים.

ייצוג נפגעי עבירה

מתן ייעוץ וייצוג משפטי לנפגעי עבירה, במימוש זכויותיהם במסגרת ההליך הפלילי כנגד הפוגע, לרבות ליווי וייצוג מלא ומקיף לנפגעי וקורבנות העבירה הפלילית, בכל הקשור להליך החקירה וניהול המשפט, תוך עמידה על זכויות נפגעי העבירה ומיצוי ההליכים כנגד החשודים או הנאשמים בביצוע העבירה. אנו פועלים בהקשר זה, מול הפרקליטות והמשטרה, כך שתיק החקירה לא ייסגר ויינקטו צעדים פליליים כנגד כל מבצעי העבירה

לצידו של עו"ד אלמוג, צוות מקצועי של עורכי דין ובעלי מקצוע, המלווה אותו שנים רבות.למשרד, יחסי עבודה פוריים, מקצועיים וארוכי שנים עם הרשויות, וביניהם הרשות לאיסור הלבנת הון, פרקליטויות, הרשויות החוקרות ומשטרת ישראל.

כתבו עלינו
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שתפו את כרטיס הביקור שלנו עם חברים: