כתיבה משפטית, ייעוץ וליווי משפטי

"להחליט מה לא לעשות, חשוב באותה המידה כמו להחליט מה כן לעשות"

(סטיב ג'ובס)

באיזה נושא אפשר לעזור לך?

הוצאה לפועל

צריכים להגיש תגובה/בקשה ואין לכם זמן או סבלנות לשבת ולכתוב? מתקשים בניסוח שיבטא את כוונתכם, מרגישים צודקים אך מתסכולים מכך שלא מבינים אתכם? אנסח עבורכם בקשות/תגובות במסלול מזונות מקוצר ועוד, ייעוץ ובניית אסטרטגיה בהליך לא צורך בהתחייבות לליווי ארוך.

תביעות קטנות

ניסוח כתבי תביעה והגנה.

הוגשה נגדכם תביעה? נפגעתם ואתם מעוניינים לתבוע? חשים חוסר אונים, ייאוש, לחץ ותסכול מהטורח שבהתעסקות עם ניירת וסידור הטענות שלכם? לשם כך בדיוק אני כאן, מחכה לשיחה שלכם.

מכתבים

אם 'סידרו' אתכם ,פגעו בכם, אתם חשים שנעשה לכם עוול, לא קיבלתם שירות נאות ואתם מעוניינים לעמוד על זכויותיכם, אל תוותרו על מה שמגיע לכם. זקוקים למכתב פנייה/התראה – לגוף ממלכתי, מוסד, שוכר/משכיר חב’ אשראי/ביטוח/קופ”ח, בנקים, שרות לקוחות, קבילות חיילים וכד' ואין לכם מושג איך ומאיפה להתחיל, הגעתם לכתובת הנכונה!

תצהירים/אישור מסמכים

הכנה ואישור תצהירים, אישור מסמכים עם חותמת 'נאמן למקור'

סידור ניירת

טובעים בניירת? לא מוצאים מסמכים חשובים ברגע האמת? זה הזמן לסדר ולהוריד את מפלס הלחץ והעצבים: מיון ותיוק בצורה זמינה ויעילה לאיתור כל מסמך בקלות ובכל רגע, כולל מסמכים דיגיטאליים במחשב. מוזמנים לפנות עכשיו!

אמינות זמינות שקיפות יעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות.

מתוסכלים מכתיבה? יודעים מה התוכן הרצוי לכם אבל מתקשים ולא מוצאים את הזמן לנסח? לאלו שכן ניסו אבל התייאשו בדרך, אפשר להבין…. זו התעסקות מתישה. אם יש לכם רצון לממש זכות, זה הזמן להתייעץ.

נעים מאד אני ענת פקטור, עו"ד, בעלת תואר LLB מטעם לשכת עוה"ד בישראל משנת 2002. ניחנתי בהקשבה טובה, מיקוד ויכולת הבחנה והנעה לפעולה. במהלך השנים ליוויתי הכוונתי וסייעתי לאנשים רבים אובדי עצות ומבולבלים במגוון נושאים, לפנות לדרך חדשה ומועילה.

החיים מלמדים שניצחון הוא לפעמים הפסד, והפסד הוא לפעמים ניצחון. 

ככה זה בחיים- יש בחירות, ותמיד יש אפשרות לעשות משהו "אחרת". אני לא מאמינה להישאר במקום שגורם למרירות כעס ותסכול. צריך לנסות ולבחון דרכי פעולה שונות ולפעמים, לבד, זה קשה ומפחיד. במקום להישאר עם תחושה רעה מזמינה אתכם לעבוד איתי בשיתוף פעולה מלא (זה הסוד…) נבחן יחד כלים ורעיונות להניע יחד הליכים ולהתקדם לעבר המטרה והפיתרון הנכון לבעיה שלכם.

הקושי שלכם הוא האתגר שלי, ומכאן – זה רק עניין של החלטה, שלכם.

אם אתם מרגישים שזה הזמן לחשב מסלול מחדש, רוצים להבין מה לא נכון בהתנהלות שלכם שגורם לכם למופעים חוזרים של אכזבות- ולתקן, צריכים דחיפה ולו ראשונית, ליווי קצר, קצת אויר ומרווח לנשימה בהליך כלשהו, וזקוקים להכוונה וכלים להתמודדות, כאן תרוויחו זמן ושקט נפשי. דברו איתי!

המלצות מלקוחות מרוצים

זמן הוא משאב יקר.
בשיחה אחת, אוכל להבין מה הצורך שלך ואיך לעזור.
שנמשיך מכאן?

השאירו הודעה ואחזור בהקדם:

שתפו את כרטיס הביקור שלנו עם חברים: