מירית כהן פסח

מנהלת תיק לקוחות פנסיונית

סוכנת ביטוח פנסיונית ומשווקת מוצרים פנסיונים ופיננסים. אני אמא ל-3 ילדים. עובדת באילון נאמנים מעל 16 שנה, מוותיקי החברה. הזמן עובר מהר מידי שנהנים. יש לי סיפוק בעבודתי ואני נהנית מהעשייה. אוהבת מאוד את המקצוע. מבחינתי זאת שליחות לעסוק במקצוע. לתת שירות ללקוחות שלי, להשיג בשבילם את הטוב ביותר ולדאוג לתא המשפחתי שלהם.

מתקשרים אלי

שולחים לי וואטסאפ

כותבים לי

נכנסים לאזור האישי

מי אנחנו?

איילון נאמנים אחת הסוכנויות הוותיקות והגדולות בישראל, המתמחה בניהול הסדרים פנסיוניים ופיננסיים עבור מגוון רחב של חברות וארגונים בכל ענפי המשק. בתוך כך, מספקת הסוכנות שירותים מגוונים לעשרות אלפי לקוחות, תוך מתן דגש על שירות ממוקד בצרכי הלקוח.
עבור ההנהלה והעובדים באיילון נאמנים, הלקוחות נמצאים במרכז, והם הנכס העיקרי שלנו. אנו עושים כל שביכולתנו כדי לספק להם טיפול אופטימלי ושירות איכותי, זמין ונגיש.
אנחנו מאוד אוהבים דיגיטל ויש לנו אזור אישי מתקדם במיוחד. אבל אנחנו מאמינים שבמוצרים מורכבים כמו ביטוחים פנסיונים, ביטוחי חיים ובריאות וכן מוצרי חיסכון והשקעה יש רגעים שמענה דיגיטלי לבדו לא יידע לספק את כל הפתרונות, ונדרש אדם בצד השני, שיסביר, שירגיע במידת הצורך, ובעיקר, שיספק פתרונות.
לכן יצרנו מערך שירות המשלב בין פורטל ואזורים אישיים סופר נוחים ומתקדמים לשירות אנושי מיומן, שיהיה איתכם שם ברגעי האמת.. איילון נאמנים מחויבת ללקוחותיה לפסגת השרות ,למקצועיות ,אמינות ואיכות. צוות העובדים דוגל באחריות אישית ומחויבות הדדית להצלחת החברה ורווחיותה

השירותים שלנו

1

פנסיה

2

חסכונות והשקעות

3

שירותים פיננסיים

4

פתרונות לפרישה

5

פתרונות לבכירים

לתיאום פגישה