אורית קורזרץ
עורכת דין

ייעוץ וליווי משפטי – ביטוח לאומי, עבודה, שירותים לעסקים, מקרקעין, משפט מנהלי.

קצת על עצמי

שמי אורית קורזרץ, עורכת דין המתמחה בדיני הביטוח הלאומי, דיני העבודה והמשפט המנהלי. בשנים האחרונות צברתי ידע מקצועי מעמיק ומקיף, וניסיון מעשי רחב כעורכת דין חברתית בשירות הציבורי, במיצוי זכויות ובייצוג אל מול מוסדות המדינה, שהביא אותי להקים משרד בוטיק שנותן ללקוחותיו את הכלים המתאימים ואת הליווי המקצועי להתמודד עם הסוגייה המשפטית שהגיעה לפתחם.

במהלך השנים נחשפתי שוב ושוב לקשיי הבירוקרטיה והחסמים הפרוצדורליים אשר מקשים על הציבור לממש את זכויותיהם אל מול המוסדות הממשלתיים, ובפרט אל מול המוסד לביטוח לאומי. נחשפתי למגוון הטעויות שמבוטחים רבים עושים בתום לב, אשר גורמות לתביעתם למוסד לביטוח לאומי להידחות, ומכול אלו, סיגלתי לעצמי שיטת עבודה שמבטיחה מיצוי זכויות הולם לכל מי שמבקש להפעיל את הביטוח הלאומי שלו על פי החוק, שבעזרתה אני מקווה לסייע לכל מבוטח למצות את זכויותיו הסוציאליות ולהבטיח את זכותו הבסיסית לקיום בכבוד.

לא אחת נתקלתי במקומות עבודה שלא קיימו את חובותיהם על פי הדין בטיפול במניעת הטרדה מינית במקום העבודה, בשמירה על זכויות עובדיהם וביצירת סביבת עבודה מכבדת ושוויונית. חלקם נאלצו לסגור את שעריהם בעקבות תביעות משפטיות של עובדים שנפגעו כתוצאה מכך. ממסקנותיי פיתחתי תוכנית ליווי ייחודית למעסיקים ליצירת סביבת עבודה ראויה ולמניעת הטרדה והתנכלות במקום העבודה.

אני מתמחה בהגשת תביעות למוסד לביטוח לאומי וייצוג בפני בתי הדין לעבודה, בייעוץ וליווי משפטי אל מול מוסדות המדינה, במתן שירותים משפטיים לעצמאים ולעסקים קטנים ובינוניים בעולם העבודה, ומשמשת כממונה חיצונית על החוק למניעת הטרדה מינית במקום העבודה.

אשמח לעמוד לשירותך.

תחומי העיסוק

ביטוח לאומי

הגשת תביעות למוסד לביטוח לאומי למימוש זכויות, ייצוג בוועדות רפואיות, ייצוג בתובענות וערעורים על החלטות של המוסד לביטוח לאומי בפני בתי הדין לעבודה

עולם העבודה

ממונה חיצונית על החוק למניעת הטרדה מינית במקום העבודה, מניעת התנכלות בעבודה, כתיבת תקנון עבודה וסיוע ביצירת תרבות ארגונית וסביבת עבודה מכבדת ושוויונית, ליווי משפטי ומתן שירותים משפטיים לעסקים, זכויות עובדים, סמכות ארגונית של המעסיק, ייעוץ בהליכי שימוע לפני פיטורים.

משפט מנהלי

דיור ציבורי, עתירות כנגד החלטה של רשות ממשלתית, סיוע בהגשת תביעות ובקשות שונות לרשויות המוסמכות.

מקרקעין

ליווי התקשרות חוזית בהשכרת דירת מגורים, ייצוג במכירה וקנייה של דירת מגורים יד 2, ייצוג קבלנים במכר דירה חדשה.

צרו קשר

לייעוץ או לתיאום פגישה