סיון חן- בלומנטל, עורכת דין

נורברט לוי- בלומנטל, עורך דין

דיני ירושה וייפוי כוח מתמשך
אישות ומשפחה
מקרקעין, מיסוי מקרקעין
נזיקין וביטוח לאומי
עבודה, חוזים וחברות.

טלפון

נייד

אימייל

waze

פקס: 04-8665637
כתובת המשרד: רחוב הזית 1 מגדל העמק - קומה 3
תא דואר לקבלת מכתבים: 775, מגדל העמק, מיקוד 2310602

על המשרד

אנו, כעורכי דין, וותיקים ומנוסים, דוגלים בראש ובראשונה – בכנות ויושרה, בתקשורת נכונה, ובזמינות – ובשום אופן לא מתפשרים על איכות השירות שלנו.

אנו מאמינים כי כל אדם – הוא עולם ומלואו. וכשאדם בוחר בנו, לשמור על האינטרסים שלו, אנו מבינים כי מלבד הצלחה בזירה המשפטית, משימה לא פחות חשובה – היא הענקת שקט נפשי ללקוח/ה אשר סומך עלינו ומעביר לידינו את ייפוי הכוח – לטפל בענייניו.

מתוך הבנה זו, אנו פועלים מול הלקוח/ה באופן ישיר ואישי – ועל כן, מכלול ענייני הלקוח מטופלים על ידנו באופן ישיר – הכל תוך ליווי צמוד ומתן הסברים – לגבי התהליך, לגבי המטרה, ולגבי הדרך.

אנו משרד בוטיק עם ניסיון מוכח, ואנו מקפידים על מתן שירות הגון ואיכותי, תוך התמחות בציר רחב של תחומי משפט – מתוך רצון להעניק לכל לקוח/ה את השירות הטוב והמקיף ביותר בענייניו.

על כן, אנו דוגלים בחתירה למצוינות ועמידה בסטנדרטים גבוהים – לצורך עמידה במטרה ובאסטרטגיה שהוגדרה כנכונה לצרכי הלקוח/ה, בתחילת ההליך.

ברבות השנים, משרדינו צבר ניסיון עשיר ומוניטין רב, בתחומי התמחותנו.

נשמח לעמוד לרשותכם ולמצות את זכויותיכם ולהעמיד לרשותכם את הערך המוסף שלנו – אשר בא לידי ביטוי: בניסיון העשיר, בקשרים הנכונים, ביצירתיותברגישות, בנחישות ובתבונה.

נעים להכיר,

שמי נורברט בלומנטל, עורך דין משנת 2013 מייסד ושותף במשרד עורכי דין שהאני מאמין שלו הוא לצלוח כל אתגר – גם כשהדרך להצלחה, נראית מפותלת.

ומעניק ליווי אישי וייצוג משפטי מקיף ויסודי – במכירה ו/או ברכישה של דירות מגורים פרטיות ו/או דירות מקבלן.

השירותים הניתנים על ידי, בתחום הנדל"ן ועסקאות המקרקעין:

  • ליווי וייצוג צמוד – של רוכשי דירות (רגיל /מקבלן)
  • ליווי וייצוג צמוד – של מוכרי דירות (רגיל /מקבלן)
  • ליווי וייצוג מוכרי / רוכשי דירות יד שנייה
  • העברות של נכסים בין קרובים – שלא בתמורה
  • העברות של נכסים בירושה או על פי צו קיום צוואה
  • ייצוג בתביעות פינוי נכסים

ומייצג עובדים במגזר הפרטי, בתביעות זכויות עובדים – וטיפול בכל התביעות המשפטיות הנובעות מיחסי עובד – מעביד בבתי הדין לעבודה, לרבות פיטורין והתפטרות, פיטורין עקב מגפת הקורונה, זכויות פנסיוניות, גמול שעות נוספות, הרעת תנאים בעבודה, זכויות קוגנטיות – הכל תוך ליווי אישי, עבודה יסודית, עמידה והגנה על זכויות העובד על פי דין ומימוש מכלול זכויותיו – כעובד, עד תום.

ייצוג מעסיקיםבבחינת הליכי פיטורין וזכויות עובדים.

עריכת ייפוי כוח מתמשך – והחתימה עליו, מתבצעת מול עורכי דין שהוסמכו לכך, בלבד.

ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי, המאפשר לכל אדם מעל גיל 18 לקבוע כיצד ועל ידי מי יטופלו ענייניו הבריאותיים, הכלכליים והרכושיים – במצב בו חס וחלילה, לא יוכל להמשיך לדאוג ולטפל בדברים בעצמו.

האדם הנקרא: "הממנה" – יבחר מרצונו, בהיותו בשלב בו הוא כשיר, מבין ומסוגל לקבל החלטות בעצמו, מי יטפל בענייניו אם וכאשר מצבו ישתנה לרעה במקרה של: קיומה של מוגבלות שכלית, מוגבלות נפשית, מחלות זיקנה, נזק גופני ו/או שכלי ו/או נפשי כתוצאה מתאונות דרכים, אירוע מוחי, תשישות נפש, דמנציה, מחלה – סיטואציות קשות, שעלולות לפגוע בכושר השיפוט של אדם –  ובכך לפגוע בעצמאותו, למנוע ממנו לקבל החלטות קריטיות בכל הנוגע לעצמו, לבריאותו לכספו ו/או לרכושו.

למעשה, ייפוי כוח מתמשך הוא המסמך שיאפשר לכל אדם, לתכנן את עתידו ויבטיח לו, שברגע האמת – הוא יישאר בשליטה מוחלטת על ענייניו, ובכך – תימנע ממנו התנהלות משפטית ארוכה, יקרה ומתישה, כמו גם מחלוקות עם קרוביו – בגין שאלות לא פתורות.  

ייפוי כוח מתמשך – מחליף את צו האפוטרופסות ומונע את הצורך לפנות לבית המשפט ולשאת בעלויות כספיות גדולות.

עריכת צוואות, צוואות הדדיות,  הגשת התנגדות לצוואות, יישוב סכסוכים בין יורשים, חלוקה בין יורשים. 

 

אני מתמחה בדיני חוזים  – משרדינו מייצג לקוחות גדולים וחברות, ומקפיד כי החוזים וההסכמים שאנו עורכים במשרדנו יעמדו בכל סיטואציה צפויה בתקופת קיומו של החוזה – על החוזה וההסכם, להגן בקפידה על מכלול האינטרסים של הלקוח/ה ובמקביל, לדאוג שההסכם יצא אל הפועל – בצורה הטובה ביותר.

בהתאם לצרכי הלקוח וטובתו, אנו מקפידים על הכנת חוזים ברורים, מקיפים, יסודיים ויצירתיים. אנו שוקדים על הכנת חוזי התקשרות ובהם: חוזי התקשרות בין נותני שירותים – לחברות, ולהיפך. הסכמים בין אישיים, הסכמי הלוואות, ועוד.

כמו כן, הנני מיומן בעריכת הסכמים ופרוטוקולים – בכל הנוגע לחברות ועמותות.

 אני מתמחה בעריכת הסכמי ממון, הסכמי הפרדה רכושית מוחלטת, טיפול בעניינם של ידועים בציבור, הסכמים להורות משותפת, הסכמי גירושין, מזונות, חלוקת רכוש, הסדרי שהות של קטינים, תביעת אבהות, שלום בית, ידועים בציבור, התרות נישואין – ליווי משפטי מקיף, יסודי וברור – לרבות ניהול משא ומתן.

אני בוגר השתלמויות:

ייפוי כח מתמשך, משפחה וירושה, ייצוג במכירה ורכישת דירת מגורים, פירוק שיתוף במקרקעין,  מיסוי מקרקעין, דיני חברות, ייצוג חייבים בהפטר.

נעים להכיר,

שמי סיון חן- בלומנטל, עורכת דין משנת 2010 – ושותפה במשרד עורכי דין שהאני מאמין שלו הוא לצלוח כל אתגר – גם כשהדרך להצלחה, נראית מפותלת.

אני חיה ונושמת את המקצוע הזה, שבו אני בוחרת – כל בוקר מחדש, מתוך שליחות כנה, תשוקה לצדק ואחריות גדולה.

כחלק בלתי נפרד מייצוג בזירה המשפטית, הערך המוסף שלי הוא במתן ליווי אישי שלי – לכל לקוח/ה, תוך מתן מענה מכבד, מקיף, יסודי וזמין – לאורך כל הדרך.  

מתמחה בתביעות נזיקין – טיפול בנזקי גוף, דיני ביטוח, תאונות דרכים, אובדן כושר עבודה, תאונות אישיות, תאונות תלמידים וחבויות.

אני מייצגת תובעים בתביעות נזיקין בגין פגיעות ופציעות גוף ונפש – כתוצאה מרשלנות של רשות ציבורית – כגון עירייה שלא תיקנה מדרכה שאינה תקינה והמפגע במדרכה מהווה סיכון בטיחותי לעוברים ושבים.

התחלתי את דרכי המקצועית כמסלקת תביעות גוף – חובה, בחברות ביטוח גדולות בישראל. משך שנים ארוכות, רכשתי ידע רב כעו"ד של חברות ביטוח, טיפלתי בסוגיות רפואיות ומשפטיות סבוכות – ויצרתי קשרים רבים.

מאז ועד היום, אני מייצגת תובעים בלבד, ומתמחה בייצוג וליווי נפגעי תאונות דרכים, נהגים, נוסעים והולכי רגל – ליווי אישי ומסור משלב הפגיעה בתאונה וכולל ייצוג מול חברות הביטוח בתביעה לפיצויים. 

העבודה משך השנים, בחברות ביטוח וייצוג החברה – כנתבעת, בשילוב עם עבודתי כיום כמייצגת תובעיםמקנה לי ייתרון משמעותי – המאפשר לי לשלוט בתיק ולהבין את המטבע – על שני צדדיו

   ומנהלת תביעות מול הביטוח הלאומי, ייצוג של תובעים בוועדות הביטוח הלאומי ובערכאות, החל משלב ההכרה בתאונה – כתאונת עבודה, ייצוג בוועדות רפואיות לקביעת דרגת נכות, ייצוג בוועדות רפואיות – ערר, בית הדין לעבודה, תאונת דרכים – בזמן עבודה, מחלות מקצוע ומיקרוטראומה.  

מייצגת נשים, גברים ומשפחות בבתי משפט למשפחה ובבתי הדין הרבניים – ברחבי כל הארץ, ברגישות רבה תוך שימת דגש על שמירת הערך המשפחתי, לאורך ההליך ובסיומו.  

בהליך של ניהול תיק גירושין, כל שכן כשמעורבים בו ילדים, הגישה שלי היא כי יש לעשות הכל על מנת ליישב את הסכסוך ולסיים את המחלוקות בין הצדדים – בהבאת הצדדים להסכמות, הבנות וגישור על פערים ומחלוקות – מחוץ לכותלי בתי המשפט למשפחה ובתי הדין הרבניים, ככל שניתן.

גישה זו נולדה מתוך הבנה, שגישור נכון, ייטיב עם הצדדים גם בטווח הרחוק, יחסוך מהצדדים עלויות כספיות – לא מבוטלות, ימנע מהם תחושות קשות שבוודאי ישפיעו על הדינמיקה וההתנהלות בינם ובין עצמם ומול ילדיהם – גם בעתיד.

מנגד, כשרצון הצדדים והמחלוקות לא ניתנות לפתרון ויישוב הסכסוך באמצעות הליך גישור, וכשנדרש לנהל הליך שלם בערכאות המשפטיות, אנו פועלים בנחישות, בתבונה ובאסרטיביות – לטובת צרכי הלקוח/ה והילדים המשותפים.  

טובת הילדים – היא ערך עליון ומקודש עבורנו ומהווה עיקרון על בשיקולי בניית אסטרטגיה נכונה.

בהליך כולו, משרדינו מעניק ליווי אישי, זמינות מלאה ללקוח/ה, מתוך הבנה עמוקה של הקושי, המשבר והמצב החדש שבו נתונים הצדדים והילדים.

אני לא מתפשרת על איכות השירות שאני מעניקה באהבה ובמסירות אין קץ ללקוחות שלי ומקפידה להתעדכן אחר השינויים בפסיקה ובחוק, הכל על מנת לשמר את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בדרך למטרה.

אני בוגרת השתלמויות:

רפואה למשפטנים, רפואה במשפט, רשלנות רפואית, ביטוח לאומי, דיני נזיקין, דיני משפחה, ליטיגציה בבית הדין הרבני, לימודי משפחה וירושה, ייצוג בהליכי גירושין. 

מקרקעין ונדל"ן

הסכמי מכר, הסכמי רכישה, הסכמי שכירות, מיסוי מקרקעין, פינוי מושכר

דיני משפחה

הסכמי גירושין, חלוקת זמני שהות, אחריות הורית משותפת, בקשה ליישוב סכסוך במשפחה, הליכים בבתי משפט למשפחה ובבתי הדין הרבניים, תסקיר עו"ס לעניין סדרי דין, מעבר מקום מגורים, ניכור הורי, תלונות שווא, חזקת הגיל הרך מזונות, חלוקת רכוש, הסדרי שהות של קטינים, תביעת אבהות, שלום בית, ידועים בציבור, התרות נישואין – ליווי משפטי מקיף, יסודי וברור – לרבות ניהול משא ומתן וליטיגציה

מעמד אישי

עריכת הסכם ממון, הסכם חיים משותפים, הסכם הפרדה רכושית, טיפול בעניינם של ידועים בציבור, הסכמים להורות משותפת

דיני ירושה וצוואה

עריכת צוואות, צוואות הדדיות, הגשת התנגדות לצוואות, יישוב סכסוכים בין יורשים,

דיני עבודה

ייצוג וליווי תובעים + נתבעים (מעסיקים), טיפול בהסכמי עבודה

דיני חוזים

ניהול משא ומתן ועריכת חוזים

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הוא המסמך שיאפשר לכל אדם, לתכנן את עתידו ויבטיח לו, שברגע האמת – הוא יישאר בשליטה מוחלטת על ענייניו

ביטוח לאומי

ייצוג בוועדות הביטוח הלאומי, וועדת ערר ובתי הדין.

תאונות דרכים

ייצוג וליווי נפגעי תאונות דרכים, נהגים, נוסעים והולכי רגל – ליווי אישי ומסור משלב הפגיעה בתאונה וכולל ייצוג מול חברות הביטוח בתביעה לפיצויים.

דיני נזיקין

טיפול בנזקי גוף, דיני ביטוח, תאונות דרכים, אובדן כושר עבודה, תאונות אישיות, תאונות תלמידים וחבויות.

מיצוי זכויותיך
ברגישות. בנחישות. בתבונה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שתפו את כרטיס הביקור שלנו עם חברים: