לוגו פיני

פיני וויל - אילוף וכלבנות טיפולית

קצת על עצמי

שמי פיני וויל, אני ירושלמי אב ל-6. להנאתי אני מגדל כלבים הרבה מאוד שנים. להנאתי אני מתנדב עם כלביי בפעילות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים כ 10 שנים. להנאתי למדתי אילוף וכלבנות טיפולית במכללת מי-דוג (בחסות בית הספר הווטרינרי בבית דגן). לאחר כ- 30 שנות ניהול פרויקטים ועמותות – בתחום הרווחה חינוך ובריאות בארץ ובחו"ל- צברתי ניסיון רב עם אוכלוסיות רבות ומגוונות והחלטתי להקדיש חלק משמעותי מזמני לעבודה עם כלבים למען בני אדם.

פעילות כלבנית

הכלב מתווך מעולה. מחקרים מוכיחים  יכולות הכלבים לתמוך בהעלאת הביטחון העצמי ולהתמודדות עם חרדות ופחדים. כמוכן העבודה המשותפת מטופל, כלבן וכלב מניבה תוצאות יוצאות מהכלל בשיפור מיומנויות חברתיות.

בהתאם ליכולות, הפעילות  עם הכלב מקדמת רגשית ופיזית.

הילד שלכם מתמודד עם מגבלות פיזיות או/ו רגשיות, המתבגר אינו יוצא מספיק מהבית או/ו נמנע מלעשות פעילות פיזית אבל אוהב מאוד כלבים, הילד "סתם" חולם לאמץ וזה לא מתאים לכם ההורים:

אני בעל ניסיון רב שנים עם אוכלוסיות רבות ומגוונות. אני מבסס את עבודתי ביצירת קשר משמעותי עם המטופל ומטרת-העל תמיד תהיה שהילד או מבוגר העובדים יחד איתי והכלב ייהנו מהמפגשים.

בתיאום (תמיד בתיאום) נמקד את הפעילות למטרות שנקבעו מראש.

למי מיועד השרות? כמה מפגשים נדרשים? איפה מתקיימים המפגשים? האם הילד שלי יצליח? רכיבה על סוסים? טיפול בבעלי חיים? כלבנות?   – מה לבחור?

לשאלות אלו וכל שאלה נא ליצור קשר.

שרותינו לבעלי הכלבים - אילוף

כולנו מאמצים כלבים במטרה להנאות מהחיים המשותפים עם הכלב שלנו, רוצים נוכחות נעימה, שואפים לחזק את שמחת חיים או לשפר תפקודו של ילדינו ועוד…

"אעמעמה", תהליך הכנסת הכלב בבית לא תמיד מושלם ולעיטים קרובות המהלך לא מתרחש בהרמוניה לה שאפנו.

כלב דורש השקעה משמעותית, כלב צריך פעילות פיזית של ממש  וכלב נחוצים אתגרים "אינטלקטואליים" כדי לא להשתעמם ולהיות רגוע בשעות בהן נצפפה מימנו להיות מאוזן ושלב. לרוב, המשימה לא קשה אלא מבקשת קצת יידע והרבה זמן שלא לכולם יש.

תפקידנו יהיה – יחד איתכם – להשלים את החסר. בעבודה נכונה נמנע בעיות התנהגות ומטרידות של הכלב.

עם כל הכלבים נשלב 1. שיפור התקשורת ההדדית עם הכלב 2. משמעת בסיסית  3. אתגרים פיזיים "אינטלקטוליים" מותאמים לרמת הכלב.

שיטת האילוף שלנו חיובית (על בסיס הצלחות)  בלבד.

נסיוני

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שתפו את כרטיס הביקור שלנו עם חברים: